Obec Stvolínky
Obec Stvolínky Oficiální stránky obce

Maškarná zábava pro děti

-

Sobota 28. února 2015 byla ve Stvolínkách ve znamení masek, tance, hudby a především zábavy.

Odpoledne se na sále obce sešly děti ve svých krásných maskách. Některé děti nebyly ani k poznání, sál zaplnili piráti, princezny, víly, batman, hulk, čarodějnice, ohnivá stvoření, berušky, pipi dlouhé punčošky, kočičky i větší tygříci, Děti tančily a soutěžilytaky malí pracanti a dokonce se sem zatoulal z pekla i jeden malý čert (možná se tady zapoměl od mikulášské nadílky, nebo už se nemůže dočkat té další).

Tři Šaškové a lesní víla pro děti připravili hromadu soutěží, tančili s nimi, a rozdávali malé dobrůtky. Vrcholem odpoledne byla promenáda masek, děti představily svoji masku a všem se ukázali, aby si je každý mohl dostatečně prohlédnout.

čarodějnice a Pipi dlouhá poučoška si také za svou masku zaloužily dobrůtkuKošíček plný dobrot se po veselých soutěžích rychle vyprazdňovalI batman dostal dobrůtku

Na sále byla také malá dílna, na které děti vyráběly škrabošky a veselé čepičky. Protože dětská fantazie nemá naštěstí žádné hranice, vznikly opravdu krásné originály.

Datum vložení: 2. 3. 2015 0:00
Datum poslední aktualizace: 2. 3. 2015 0:00