Obec Stvolínky
Obec Stvolínky Oficiální stránky obce

Maškarní zábava pro dospělé ve Stvolínkách

-

Dne 28.2.2015 se ve Stvolínkách nesl ve znamení masek a maškar. Po dětech své kostýmy předvedli večer i dospělí. Myslím, že se s dětmi vůbec nezadali.

Na sál postupně přicházely zajímavé masky, které hned v zápětí důkladně prohlížely nezdolné zdravotní sestřičky. Některé rodiny přišly ve zvláštním složení, námořník si vedl svou kravičku, která nabízela své mlíčko, jejich příbuzným už zbyl jen vězeňský mundúr.

Nějvětší skupinou byly zdatní fousatí trpaslíci, které s sebou vedly svou hodně vysokou sněhurku. Nechyběly ani důstojné jeptišky, dokonce dorazil i pan páter.

Kočky a kočičky tančily sálem se svými námořníky a natěrači. A na svou příležitost čekali i dva upíři. I kostlivec přišel ukázat své vybledlé kosti.

Čarodějnice si našly své řezníky a do Stvolínek dorazili i nebezpeční mafiáni se svými překrásnými společnicemi. Na sále byli i hodinoví manželé. A aby plejáda byla úplná dorazili vodníci, tahitské tanečnice i nejeden suchý chleba, který se celý večer pečlivě snažil pořádně se namazat.

Večer plný hudby a zábavy uběhl tak rychle, že se nikomu nechtělo moc domů, ale každá zábava musí skončit, a tak kolem půl třetí prvního březnového dne skončila i tahle noc plná maškarního reje.

Už se těšíme, na tu příští rok - možná bude i tématická, kdo ví?

Čertice a větší i menší kočičky

Trpaslíci - aspoň někteříVážený pan páterSestřičky v akciI vodník dorazil

Hubneme pro Rio.

Datum vložení: 2. 3. 2015 0:00