Stvolínky - Zjednodušená verze stránek

Aktuální informace - Poděkování - Setkání rodáků

Poděkování - Setkání rodáků 1

Vždy mě potěší, když je snaha odměněna pochvalou. Protože se týká všech, kteří se podíleli na zdaru akce, sdílím na našich stránkách

Dobrý den vážená paní starostko,

v sobotu jsem navštívila Stvolínky, abych se zúčastnila "Setkání rodáků", které obec pořádala.

Uvítala jsem tuto možnost, neboť minule jsem z rodinných důvodů přijet nemohla.

Prožili jsme hezké odpoledne, potěšili jsme se a popovídali si, s některými to bylo i více jak po 50 letech.

Chci Vám poděkovat za uspořádání této akce, vyřiďte prosím díky i kolektivu žen, které připravily báječné pohoštění v čistém a hezky vyzdobeném sále.

Vím, že práce pro lidi není jednoduchá a vůbec ne vděčná, o to více si toho cením.

Přeji Vám osobně i všem Vašim spolupracovníkům  hodně zdraví,nápadů a zdaru

a těším se na setkání příští.

Ještě jednou díky.

Jaroslava Landsmannová, roz. Sakuličová  nar. LP l946